Technolog sváření - M/Ž Pardubice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Technolog svářen

Zařazeno na pozici:

Technolog Pardubice

Firma:

Foxconn

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření.
Písemná znalost anglického jazyka je nezbytná (dokumentace, kalkulace jsou v angličtině).
Zkušenost s procesem svařování, kvalifikace IWT/EWE výhodou.
Znalost práce v CAD systémech.
Schopnost číst a pracovat s technickými výkresy a dokumentací.
Jste týmový hráč s komunikačními dovednostmi.

Náplň práce

Analýza nových svářečských projektů.
Návrh efektivních výrobních postupů.
Stanovení přesných výrobních časů a potřebného vybavení prostřednictvím kalkulací (RFQ).
Tvoření výkresové dokumentace pro sváření a broušení.
Programování robotických svářečských buněk, včetně ABB.
Spolupráce s inženýry a oddělením tréninku.

Nabízíme

Smlouva na dobu neurčitou.
Pružný pracovní režim s možností home office dle dohody s manažerem.
Přátelský kolektiv menšího týmu a rozmanitou práci.
3000 Kč ročně na zážitky, akce nebo produkty do systému Cafeterie.
Pravidelná interní školení v oblasti „měkkých“ i „tvrdých“ dovedností. Možnost výběru externích školení a konferencí.
Příležitost dál růst a rozvíjet se.
A dále široké portfolio výhod a benefitů – 5 týdnů dovolené, dotované stravování v areálu, příspěvek na penzijní pojištění, notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, firemní kavárna/fitness, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Název firmy

Foxconn

Kontaktní osoba:
Natália Dzjaduch
Mobil: +420 733 593 169